- -

ادیوس اسپانیا

خريد كپسول مكس من

خريد كپسول مكس من ۶۰ تايي جديد از داروخانه

نمونه جديد كپسول مكس من با بسته بندي ۶۰ تايي مشهور به maxman 2 ساخت آمريكا بسيار موثر و كار آمد داراي مجوز بهداشت و مجوز FDA آمريكا

كپسول مكس من | MAXMAN جديد ۶۰ عددي

نمونه جدبد ساخت آمريكا ارائه شده در پك ۶۰ عددي

افزايش دهنده سايز در طول و ضخامت

بزرگ كننده و كلفت كننده فوري

ايجاد نعوظ ماندگار با سختي بالا

ايجاد تاخير در انزال

كپسول مكس من در داروخانه

مكس من يك برند كاملا شناخته شده در سطح جهان و البته معروف در ايران مي باشد. به تازگي محصولي جديد از اين كمپاني معرفي شده كه كاركردي كاملا متفاوت از محصولات قبلي مكس من دارد، اين محصول ويژه افزايش سايز آلت بوده و در ساخت آن از چندين تركيب گياهي مختلف استفاده شده و بر اساس ادعاي كمپاني سازنده از هيچگونه مواد شيميايي در توليد اين قرص ها استفاده نشده است.

قرص مكس من ۶۰ عددي به عنوان يك مكمل گياهي شناخته مي شود كه داراي اثرات مثبتي براي برقراري يك رابطه جنسي مطلوب و باكيفيت براي آقايان مي باشد. اين قرص مي تواند افزايش جريان خون را در آلت تناسلي مردانه ايجاد كند و سبب سفتي آلت تناسلي شود. در واقع با استفاده مناسب از اين قرص كه براي آقايان طراحي شده است قدرت جسماني به اندازه زيادي بيشتر شده و زمان نزديكي نيز افزايش پيدا مي كند. يكي از موارد مهمي كه در مصرف قرص مكس من مورد توجه مي باشد اين است كه از انزال زودرس جلوگيري مي كند و نعوظ را به كامل ترين شكل ممكن براي آقايان به وجود خواهد آورد.

قيمت محصول اصل : ۱۵۰۰۰۰ تومان

 

قيمت مكس من ويويد :250000 تومان

بند انداز برقي صورت و بدن بانوان جديد با گارانتي شركتي يك ساله

 

قيمت مكس من 60 عددي :150000 تومان

بند انداز برقي صورت و بدن بانوان جديد با گارانتي شركتي يك ساله

 

براي خريد ميتوانيد از طريق فرم پايين صفحه اقدام به ثبت سفارش نماييد

كپسول مكس من 60 عددي

كپسول مكس من ۶۰ تايي چيست؟

مكس من ۲ يك محصول كاملا گياهي و طبيعي است كه جهت افزايش سايز آلت مردانه ساخته شده است كه به عنوان يك محصول با تاثيرات چندگانه مطرح است. اين محصول تنها يك قرص بزرگ كننده نيست بلكه علاوه بر تاثير در افزايش سايز امكان بازيابي توان جنسي مخصوصا براي افراد ميان سال را به همراه دارد. اين محصول زمان انزال را در مردان بالا برده و از قويترين قرص هاي تاخيري به حساب مي آيد. مكس من با افزايش سختي آلت و ايجاد نعوظ كامل لذت رابطه را براي طرفين بالا مي برد و رضايت شريك جنسي را نيز به همراه دارد.

قيمت محصول اصل : ۱۵۰۰۰۰ تومان

براي خريد ميتوانيد از طريق فرم پايين صفحه اقدام به ثبت سفارش نماييد

قرص مكس من 60 تايي

عملكرد و تاثيرات كپسول مكس من ۶۰ عددي :

عملكرد اين قرص به اين صورت است كه با افزايش ميزان خون پذيري بافت اسفنجي آلت مي تواند حجم كلي آلت را تا ۲۵ درصد سايز اوليه بالا برده و بر سفتي آلت در حالت نعوظ بيافزايد. از تاثيرات اين محصول نيز مي توان موارد زير را نام برد:

افزايش دهنده سايز كلي آلت

ايجاد و حفظ نعوظ در مردان

ايجاد تاخير در انزال

ايجاد حس جواني و اعتماد به نفس

افزايش لذت رابطه برا طرفين

اين محصول در بسته بندي اورجينال به همراه بروشور كامل محصول ارائه مي شود.

يكي از مزاياي مهم اين دارو اين است كه تاثير آن به صورت دائمي و طولاني مدت ماندگار است. از نكات مهم ديگر كه در مصرف قرص مكس من وجود دارد اين است كه حالت شق پذيري آلت تناسلي را تقويت كرده و اين سفتي تا زمان برقراري رابطه جنسي به صورتي مطلوب باقي مي ماند. اين محصول گياهي با توجه به فيزيولوژي بدن افراد قابل مصرف است و  تمايلات شخصي فرد را تغيير مي دهد و آنها را به شكلي بهينه جهت برقراري يك رابطه جنسي مطلوب تر هدايت مي كند. يكي از موارد استفاده اين دارو براي افرادي است كه مشكل نعوظ دارند و با مصرف اين قرص كه سبب بيشتر شدن گردش خون در بافت هاي اسفنجي ناحيه تناسلي مي شود مي توانيد مشكلات مربوط به نعوظ را كاملا حل شده مشاهده كنيد.

اثرات فوري كه براي حجم دهي به بافت هاي آلت تناسلي با مصرف اين قرص به وجود مي آيد به عنوان يكي از مزاياي مثبت اين محصول بي نظير در نظر گرفته مي شود.

يكي ديگر از موارد مثبتي كه براي اين قرص وجود دارد افزايش توان جسمي است به ميزاني كه فرد بتواند نيازهاي بدن را براي اين كه انرژي از دست رفته خود را بازيابد. اين كپسول گياهي كاملا بهداشتي و ايمن توليد مي شود و براي افرادي كه به لحاظ جسماني سالم هستند هيچ مشكلي در بر نخواهد داشت.

مكس من داروخانه

تشخيص قرص مكس من اصل :

قرص هاي مكس من اصلي را ميتوانيد از طريق هولوگرام پلمپ محصول تشخيص دهيد. اين هولوگرام ليزري بوده و قابل جعل نيست.

همچنين قرص هاي اصلي ساخت آمريكا و داراي باركد آمريكا مي باشد كه با وارد نمودن اين باركد در سايت اصلي سازنده از اصالت اين محصول اطمينان حاصل نماييد.

و البته ذكر اين نكته هم ضروري است كه مرجع خريد ، خود ميتواند گوياي ميزان اصالت كالا باشد و داروخانه اينترنتي سبحان به عنوان يك سايت معتبر در زمينه فروش محصولات دارويي ميتواند ضمانت كالاي ارسالي خود را تضمين نمايد.

قيمت محصول اصل : ۱۵۰۰۰۰ تومان

 

قيمت مكس من ويويد :250000 تومان

بند انداز برقي صورت و بدن بانوان جديد با گارانتي شركتي يك ساله

 

قيمت مكس من 60 عددي :150000 تومان

بند انداز برقي صورت و بدن بانوان جديد با گارانتي شركتي يك ساله

 

براي خريد ميتوانيد از طريق فرم پايين صفحه اقدام به ثبت سفارش نماييد

نحوه مصرف كپسول مكس من ۶۰ عددي :

دوز مصرف اين دارو براي ايجاد بهترين عملكرد با توجه به فيزيك بدني افراد مي تواند متفاوت باشد اما به صورت معمول پيشنهاد مي شود روزانه دو عدد قرص به صورت صبح و شب همراه با غذا ميل شود.

لازم به ذكر است كه مانند هر داروي ديگر به همراه آب كافي مصرف نموده و كپسول ها را به صورت كامل بلعيده و از جويدن آن ها خود داري نماييد.

اختلال دارويي:

فعلا هيچگونه اختلال دارويي براي اين قرص ها ذكر نشده است.

اين داروي كارآمد داراي مجوز بهداشت بوده و مجوز FDA آمريكا را نيز به لحاظ ايمن بودن و سلامتي براي مصرف كننده خواهد داشت.

كپسول مكس من

قيمت محصول اصل آمريكا : ۱۵۰۰۰۰ تومانبرچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/5/18 ساعت: ۱۷ توسط:adios :

فروش قرص وايمكس

نمايندگي فروش قرص وايمكس وزارت بهداشت داراي مجوز فروش در داروخانه ، بهترين و قويترين قرص بزرگ كننده آلت ، درمان زودانزالي و عدم نعوظ و ناباروري

قرص وايمكس

قوي ترين و موثرترين محصول زناشويي در دنيا

افزايش دائمي طول آلت بين ۳ – ۷ سانتيمتر در يك دوره ۲ الي ۴ ماهه

افزايش دايمي قطر آلت تا ۵۰%

درمان مشكل عدم نعوظ و شل بودن آلت

درمان زود انزالي و انزال زودرس به صورت دائمي

افزايش قدرت نعوظ و حفظ طولاني مدت نعوظ و سفتي آلت

افزايش تعداد و كيفيت و حركت اسپرم

افزايش جهش و پاشش مايع مني

درمان ناباروري آقايان

بازيابي سريع توان جسمي براي برقراري تعداد دفعات بيشتر رابطۀ جنسي

قرص وايمكس

امروزه پس از سالها آزمايش و بررسي تكنيكها ، راه حلها و روشهاي بزرگ كردن آلت دانشمندان به اين نتيجه رسيده اند كه قرص و كپسولهاي گياهي بيشترين تاثيرات را بر روي سامانه تناسلي ايجاد ميكند. همچنين امروزه شاهد بسياري از فروشندگان اين قرصها هستيم كه هركدام ميگويند محصولات آنها بهتر از محصولات ديگر است ، اما در حقيقت تعداد معدود و انگشت شماري از آنها داراي كيفيت جهاني و تاييديه هاي لازم ميباشند. فقط تعداد كمي از آنها واقعا كار ميكند و هيچگونه عوارضي ايجاد نميكند. اگر شما در مورد قرصهاي افزايش دهنده تحقيق كرده باشيد ، به احتمال زياد در مورد قرص وايمـكس (Vimax) مطالب بسياري را مطالعه كرده ايد. اين بخاطر اين است كه قرص وايمكس بيش از يك دهه است كه جزء بهترين قرصهاي افزايش دهنده سايز آلت آقايان ميباشد و همه ساله برنده جايزه كيفيت و پشتيباني مشتريان ميشود.

قرص وايمكس براي آن دسته از آقاياني مناسب و پركاربرد مي باشد كه به دليل كوتاهي و شل بودن آلت تناسلي، افزايش سن، اختلال نعوظ، زود انزالي، كم بودن ميزان اسپرم و ديگر مشكلات جنسي قادر به نزديكي مطلوب با همسران خود براي برقراري رابطه جنسي نمي باشند و اين امر موجب بروز مشكلات جدي در زندگي مشترك آنها شده است. اين امر كاملا طبيعي مي باشد كه با افزايش سن ميل برقراري رابطه جنسي در آقايان كاهش پيدا مي كند. قرص وايمكس را مي توان يكي از شناخته شده ترين و پرفروش ترين محصولات به توليد رسيده براي رفع مشكلات جنسي آقايان به شمار آورد.

قيمت وايمكس:180000 تومان

بند انداز برقي صورت و بدن بانوان جديد با گارانتي شركتي يك ساله

 

براي خريد لطفا فرم پايين اين صفحه را پر كنيد

قرص وايمكس وزارت بهداشت

وايمكس تقلبي:

متاسفانه همواره زماني كه يك محصول پرطرفدار وارد كشور مي شود برخي سودجويان به سرعت اقدام به توليد نمونه تقلبي آن مي كنند

در اكثر مواقع اين داروهاي تقلبي علاوه بر اينكه جوابدهي ندارند عوارض شديد و جبران ناپذيري نيز روي بدن مصرف كنندگان باقي مي گذارند

نمونه تقلبي واي مكس نيز همانند خيلي از دارو هاي ديگر در ايران وجود دارد كه با قيمت هاي مختلف توسط اشخاص و فروشگاه هاي نامعتبر عرضه مي شود

لذا توصيه مي شود در هنگام خريد قرص وايمكس به موارد زير توجه داشته باشيد

تفاوت واي مكس اصل و تقلبي:

۱- نمونه تقلبي وايمكس Vimax تنها شامل يك قوطي ساده مي شود اما قرص واي مكس اصلي عرضه شده در سبحان طب داخل كارتن قرار دارد و داراي بروشور نيز مي باشد.

۲- درب قوطي نمونه تقلبي فقط با پلمپ سلفوني پوشانده شده است در صورتيكه درب قوطي نمونه اصلي عرضه شده در داروخانه سبحان طب علاوه بر پلمپ SEALED FOR YOUR PROTRCTION روي درب قوطي داراي پلمپ كنسروي است كه به راحتي قابل جعل نيست.

۳- نمونه عرضه شده در داروخانه سبحان داراي تاريخ انقضا و باركد معتبر مي باشد كه خيلي از نمونه هاي تقلبي ندارند.


قرص وايمكس تقلبي

تركيبات قرص وايمكس

قرص وايمكس از تركيب گياهان مفيد به توليد رسيده است از اين رو مي توانيد اين اطمينان را داشته باشيد كه با مصرف طولاني مدت اين محصول بدون تجربه هيچ نوع خطر و عارضه اي، محصولي شگفت انگيز را تجربه كرده و آن را جايگزين مناسبي براي قرص هاي تاخيري ديگر قرار بدهيد.

تركيبات به كار گرفته شده در قرص مكمل و تاخيري وايمكس فعال كننده و تحريك كننده آلت تناسلي مي باشد از اين رو به عنوان يك داروي موثر شناخته مي شود. از مهم ترين دلايل محبوبيت قرص وايمكس اثرگذاري و تحريك پذيري آلت تناسلي به صورت كاملا طبيعي مي باشد و اين امر مهم ترين دليل از بين رفتن مشكلات روحي آقايان مي باشد.

چند تركيب مهم گياهي بكار رفته در اين دارو به شرح زير مي باشد:

HawthornHornyGoatCatuabaSaw PalmettoMuira PuamaGinkgoChinese Ginseng – Damiana – Tribulus – Cayenne Fruit

 

استانداردها و تاييديه هاي بين المللي قرص وايمكس :

قرص وايمكس Vimax حاوي تركيبات ۱۰۰% گياهي و طبيعي مي باشد و كاملا بدون عوارض مي باشد.

*** قرص واي مكس داراي تاييديه بهداشت آمريكا به شماره ۳۳۰۷۲۵۳ مي باشد

*** قرص واي مكس داراي تاييديه بهداشت كانادا به شماره ۱۵۹۳۴۵ مي باشد

*** قرص واي مكس داراي استاندارد GMP آمريكا و FDA مي باشد

*** قرص واي مكس داراي استاندارد ISO 9001 و استاندارد كيفيت UKAS مي باشد

اين محصول بي نظير ساخت كمپاني Canada Unihealth Group Co. ltd كانادا مي باشد.

 

vimax pills

محتويات :

۶۰ عدد كپسول ۶۰۰ ميلي گرمي

طريقه مصرف قرص واي مكس VIMAX

روزي ۲ عدد يك كپسول يك ساعت بعد از صبحانه و يك كپسول ساعت ۶ يا ۷ بعد از ظهر


*** اين دارو صد در صد طبيعي بوده و جايگزين مناسبي براي قرص هاي وياگرا مي باشد كه به نوبۀ خود باعث افزايش ميل جنسي در آقايان نيز مي شود .

vimax pills

قيمت وايمكس:180000 تومان

بند انداز برقي صورت و بدن بانوان جديد با گارانتي شركتي يك سالهبرچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/5/18 ساعت: ۱۷ توسط:adios :