خريد كرم حجم دهنده و تاخيري اروس از داروخانه

كرم اروس اصل ساخته شده در لابراتوار هاي پيشرفته انگلستان مناسب براي زوج هاي ايراني آموزش استفاده از كرم تاخيري و بزرگ كننده اروس EROS

عوارض كرم اروس چيست ؟

مخصوص ايجاد تاخير در انزال بدون كاهش لذت رابطه

محصولي ۱۰۰ درصد اورجينال و موثر

پاك كننده و ضد باكتري و قارچ

كيفيت و قيمت استثنايي

افزايش اعتماد به نفس و توان جنسي

كرم تاخيري اروس

كرم اروس يك محصول كاملا گياهي است كه تاثير اصلي آن ايجاد تاخير در انزال مردان است و البته داراي تاثيرات ديگري همچون حجيم كننده آلت نيز براي آن ذكر شده است.

اين كرم ساخت كمپاني Savoy Laboratories International بريتانيا بوده و به صورت تيوپ ۲۰۰ ميلي ليتري ارائه شده است و به طور ميانگين ميتوان از آن ۱۵-۲۰ بار استفاده نمود. اين كرم كاملا گياهي است و علاوه بر تاثيراتي كه بالا ذكر شد خاصيت پاك كنندگي ناحيه تناسلي را نيز دارد و ضد قارچ و ضد باكتري ميباشد.

كرم تاخيري اروس طول مدت رابطه جنسي را افزايش مي دهد و با استفاده مداوم از آن مي توانيد رابطه جنسي باكيفيتي را تجربه كنيد. تركيبات و فرمولاسيون قوي و كاربردي اين محصول انگليسي لذت جنسي شما را افزايش داده و رضايت جنسي همسرتان را به همراه خواهد داشت. با استفاده از اين كرم، ضخامت آلت تناسلي هم افزايش پيدا مي كند. همچنين اين محصول نسبت به كاربردي كه دارد قيمت بسيار پاييني دارد و نسبت به ساير محصولات مشابه بسيار مقرون به صرفه است.

قيمت محصول اصل: 45000تومان (اورجينال تضميني)

براي خريد ميتوانيد از طريق فرم پايين صفحه اقدام به ثبت سفارش نماييد

كرم اروس اصل

استفاده از كرم تاخيري اروس موجب افزايش لذت در مرد و همچنين زن ميشود و بويژه با برابر سازي زمان ارگاسم در زنان و انزال در مردان موجب رضايتمندي طرفين رابطه ميشود. اين محصول از لحاظ كيفيت يك محصول منحصر به فرد است بويژه اينكه داراي قيمت بسيار مناسب است و ميتوان از اين كرم براي ۲۰ بار استفاده كرد و بنا بر اين يك محصول كاملا مقرون به صرفه است.

پيشنهاد ميشود براي خريد محصول اورجينال از طريق فرم انتهاي همين برگه ثبت سفارش نماييد تا محصول اورجينال را دريافت نماييد اما در صورتي كه از فروشگاه ديگري خريد مينماييد دقت كنيد نمونه اورجينال كرم اروس داراي هولوگرام اصالت كالاست و از خريد محصول بدون هولوگرام كه درجه دو يا سه هستند خودداري نماييد.

كرم حجم دهنده اروس

طريقه استفاده از كرم تاخيري اروس :

بهترين زمان استفاده از كرم حجم دهنده و تاخيري اروس ۱۵ الي ۲۰ دقيقه قبل از رابطه است

قبل از استفاده از كرم (و البته قبل از هر رابطه جنسي) آلت خود را به خوبي بشوييد

ميزان مناسب از كرم را روي آلت خود ماساژ دهيد و اجازه دهيد به خوبي جذب پوست آلت شود

پس از گذشت چند دقيقه ميتوانيد رابطه عاشقانه خود را شروع كنيد و شاهد تاثيرات عالي اين كرم باشيد

كرم eros تاخيري

 

 

قيمت محصول اصل: 45000تومان (اورجينال تضميني)